افشای معمای قتل پیرزن در «پرونده مستند»

قاتلی که برای تسکین بازماندگان به محل جرم برگشت

 

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، شبکه مستند دوشنبه 26 خرداد  در تازه‌ترین قسمت از برنامه «پرونده مستند» ماجرای جوانی را روایت می‌کند که پس از قتل یکی از اقوام دورش برای تسکین  بازماندگان به محل جنایت بازگشت.

شب 21 ماه رمضان خبر قتل یک پیرزن تنها به پلیس 110 اعلام شد و به‌سرعت مأموران کلانتری راهی محل حادثه شدند.

پسر مقتول در اظهارات خود به مأموران پلیس گفت: چندساعتی بود از مادرم که تنها زندگی می‌کرد، خبر نداشتم، برای همین نگران شدم و با وی تماس گرفتم اما کسی پاسخگو نبود، سراسیمه به خانه مادرم رفتم و با جسد وی مواجه شدم.

درحالی‌که تحقیقات ادامه داشت، مأموران کلانتری به یکی از بستگان مقتول که به محل حادثه آمده بود، مشکوک شدند؛ پسر مقتول به مأموران کلانتری گفت که این پسر، نوه دایی‌اش است و برای تسکین دادن به اینجا آمده است.

دقایقی بعد مأموران کلانتری به چهره و رفتار این پسر جوان مشکوک شدند، وی مرتب عرق می‌ریخت و به‌شدت سراسیمه بود. این جوان 28  دستگیر و در بازجویی‌ها مشخص شد گلوی آشنای خود را بریده تا ۵۰ میلیون تومان طلا سرقت کند.

«پرونده مستند» در گفت‌وگو با قاتل، روانشناس، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت و سرهنگ کارآگاه اصغر شامی به بررسی ابعاد مختلف این پرونده می‌پردازد.

مجموعه برنامه «پرونده مستند» کاری از شبکه مستند سیماست که به‌منظور آگاه‌سازی جامعه و شناخت بیشتر مردم در خصوص جرائم مختلف به بررسی پرونده‌های مهم پلیسی با حضور شخص متهم، کارشناس و ... می‌پردازد.

این برنامه دوشنبه ها ساعت 22:30 از شبکه مستند پخش می شود و تکرار آن روز بعد ساعت 10:30 خواهد بود.

 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها