سوالات متداول

سلام لطفا مستند های علمی بیشتر پخش کنید با تشکر
سلام. روز خوش اگر بخواهم مستندم را برای شبکه ارسال کنم،‌ از چه راهی ممکن است؟
سلام وقت تون بخیر، ببخشید چجوری میشه مستندها رو دانلود کنیم؟
سلام خدمت شبکه مستند لطفا اگه میشه مستند فرقه های سری رو پخش کنید امیرحسین از تهران
با سلام و عرض خسته نباشید میخواستم بدونم چطور میتونیم افراد هنرمند و موفقرا برای معرفی کار و حرفه و ... به شبکه برای ساخت مستند معرفی کنیم؟
سلام ادرس سایتی که امروز شبکه 4 اعلام کرد برای ساخت مستند که گوبا تا مرداد ماه وقت هست برای ارسال اثار رو اگر ممکنه ارسال ویا اعلام بفرمایید ممنونم
چگونه مستندی که ساختیم را به شبکه ی مستند معرفی کنیم مستند بالای یک ساعت
سلام وقت بخیر. بنده بهمراه انجمن محیط زیستی که داریم و همکاری محیط بانان پارک ملی دز مستند کوتاه 15 دقیقه ای رو ساختیم که توی اون به معرفی پارک ملی و مشکلات محیط بانان میپردازیم و اون رو برای 13 تیر تولد امام رضا روز محیط بان آماده کردیم. از چه راه و طریقی میتونم این مستند کوتاه رو به شما بدم تا بررسی کنید و اگر خوب بود پخش بشه؟ اصلا همچین امکانی هست؟
با سلام و خسته نباشید آیا برنامه ها دیگر قابل دانلود نیستند؟ مثلاً "چگونه ساخته شد" فقط تا شمارۀ ۱۸ قابل دانلود است. چرا؟ ممنون
سلام خسته نباشید من به قسمت برنامه ها رفتم ولی دکمه دریافت وجود نداره
سلام. یک مستند در مورد حشرات ساعت ۱۱ تا ۱۲ شب ۱۴ خرداد پخش شد. من دکترای حشره شناسی دارم. متاسفانه خیلی خیلی غلط ترجمه شده بود. چرا از یک حشره شناس کمک نمیگیرید که اینقدر اشتباه نداشته باشه. من خودم حاضرم در این موارد کمک کنم. کشور ما پر از حشره شناسان برجسته جهانی هست و خیلی زشته که اسم همه حشرات و سایر بندپایان در یک برنامه مستند اشتباه ترجمه بشه. واقعا ما زجر میکشیم وقتی این مستندها رو نگاه میکنیم. حتی در مورد برنامه های سایر جانوران و گیاهان هم همینطوره. من عضو هیات علمی دانشگاه رازی کرمانشاه هستم و حاضرم افتخاری کمک کنم. مطمئن هستم بسیاری متخصصین حاضر هستند برای ارتقای دانش عمومی چنین کمکهایی بکنند ولی متاسفانه مترجمهای شبکه تون اعتماد به نفس کاذب دارند و از کسی کمک نمیگیرند و این فجایع در ترجمه ها بوجود میاد.
سلام استارت (تخت گاز)(topgear)را چرا با نمایش استودیو پخش نمی کنید. در استودیو هم لحظات جالبی هست.
>> > 1 2 < <<