پخش «یک روز با رئیس جمهور» از شبکه مستند

به مناسبت نخستین سالگرد درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی پخش «یک روز با رئیس جمهور» از شبکه مستند

پخش «یک روز با رئیس جمهور» از شبکه مستند

مستند «یک روز با رئیس‌جمهور» به مناسبت اولین سالگرد درگذشت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی 18 دی ساعت 21 از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، مهدی مؤیدی درباره این مستند گفت: این مستند روایتی از زندگی شخصی و حرفه‌ای آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است و تصاویر آن اوایل سال‌های ابتدایی دهه ۷۰ ضبط‌شده است.

وی تصریح کرد: «یک روز با رئیس‌جمهور» تصاویری از یک روز کاری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و همچنین حضور ایشان در کنار اعضای خانواده در زمان تصدی پست ریاست جمهوری را نشان می‌دهد.

این تهیه‌کننده و کارگردان گفت: حضور مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در منزل و معاشرتش با افراد خانواده، گفتگوی صمیمی با ایشان در منزل درباره گذشته و ازدواجشان و روایت ماجرای ترور ایشان در سال 1358 از زبان همسرشان دیگر بخش‌های این مستند را تشکیل می‌دهند.

مؤیدی تصریح کرد: دوربین این مستند به دفتر کار ایشان می‌رود و از نزدیک یک روز کاری ایشان در پست ریاست جمهوری اسلامی ایران شامل پاسخ به تلفن‌های مهم و ملاقات مختلف با مقامات داخلی و خارجی و.. را به تصویر خواهد کشید.

پخش مصاحبه‌ای درباره رخدادهای گره‌خورده زندگی شخصی و انقلاب اسلامی نیز از بخش‌های دیگر این مستند آرشیوی 58 دقیقه‌ای است.

این مستند امشب ساعت 21 از شبکه مستند پخش و فردا ساعت 15 بازپخش خواهد شد.

 

کلمات کلیدی:

نظر دادن

نظر

  • وحید محمدخانی
    وحید محمدخانی

    سلام خسته نباشید
    خیلی ممنون که در سالگرد رحلت مجاهد نستوه آیت الله هاشمی رفسنجانی این مستند را پخش کردید ولی ای کاش یکی از نماز جمعه های ایشان رو پخش می کردین!
    لطفا در دهه فجر سخنرانی بیشتری از امام خمینی،آیت الله خامنه ای،شهید بهشتی،آیت الله طالقانی،آیت الله هاشمی رفسنجانی و... منتشر کنین.