ابعاد حادثه سانچی به «360 درجه» رسید

پاسخ سوالات بی جواب در شبکه مستند ابعاد حادثه سانچی به «360 درجه» رسید

ابعاد حادثه سانچی  به «360 درجه» رسید

مستند «360 درجه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی هادی نعمت اللهی امشب 29 دی به شبهات و سؤالات بی‌پاسخ درباره کشتی سانچی پاسخ می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، کشتی «سانچی» با 32 سرنشین 9 روز در دل آب با آتش جنگید و درنهایت غرق شد، اما ابهامات آن از قبیل چگونگی برخورد دو کشتی، مقصد سانچی، دلایل نجات نیافتن کارکنان و ..همچنان در کانال‌های رسمی و غیررسمی دست‌به‌دست می‌شود. سوالاتی که مستند «360 درجه» به دنبال پاسخی برای آن‌هاست.

هادی نعمت اللهی دراین‌باره گفت: پاسخ به ابهامات کشتی سانچی موضوع امشب «360 درجه» است، تلاش کردیم تا با رصد کامل اخبار، بازتاب‌های داخلی و خارجی و گفت‌وگو با کارشناسان مرتبط ابعاد مختلف این حادثه غم‌انگیز را واکاوی کنیم.

وی افزود: در بخش‌هایی از این مستند تلویزیونی اسدالله قره‌خوانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و هادی حق‌شناس معاون سازمان بنادر و دریانوردی به بخشی از این ابهامات مثل‌اینکه بالاخره مقصر این حادثه که بود؟ آیا چینی‌ها کم‌کاری کردند؟ و .. پاسخ خواهند داد.

«360 درجه» مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم جامعه در طول یک هفته در شبکه مستند تهیه و تولید می‌شود.

این مستند جمعه‌ها ساعت 21:30 از شبکه مستند پخش و شنبه ساعت 14:30 بازپخش می‌شود.

 

کلمات کلیدی:

نظر دادن