«360 درجه» دلایل امنیت ایران را بررسی می‌کند/ایران چگونه تبدیل به قطب امنیت منطقه شد؟

افشای راز امنیتی کشور در شبکه مستند «360 درجه» دلایل امنیت ایران را بررسی می‌کند/ایران چگونه تبدیل به قطب امنیت منطقه شد؟

«360 درجه» دلایل امنیت ایران را بررسی می‌کند/ایران چگونه تبدیل به قطب امنیت منطقه شد؟

جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی 360 درجه با موضوع امنیت ایران و دلایل خدشه‌ناپذیری آن تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، پنجمین قسمت از برنامه تلویزیونی «360 درجه» با موضوع دلایل شکل‌گیری امنیت و ثبات در ایران روی آنتن شبکه مستند می‌رود. روزهای حساس و مهمی در این سال‌ها بر منطقه ما گذشت اما شاید تمام تجربه ملت ایران از ترس و دلهره فقط به حادثه تروریستی مجلس در خرداد امسال محدود شده باشد.

بمب، خودروی انتحاری و انفجار تبدیل به یک اتفاق انکار ناپذیر در اطراف ما شده است. سوریه، عراق، افغانستان، پاکستان و یمن هر روز درگیر چنین بحران‌هایی هستند. سرنوشت جوان افغانستانی که امروز به راحتی سر کلاس‌های درس دانشگاه نشسته است چندان روشن نیست، شاید فردا نقطه پایانی زندگی چند جوان با حمله مسلحانه یک تروریست باشد. ترس از مرگ چیزیست که مردم این کشورها بسیار بیشتر از ما تجربه کرده‌اند. شاید همین خودروی کوچکی که مقابل خانه مردم سوری پارک شده، یکبار برای همیشه همه چیز را تمام کند. کودک پاکستانی اما همه ترسش از آسمان است، از یک مرگ مدرن و شیک با بمباران هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی.

«360 درجه» مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم جامعه در طول یک هفته تهیه و تولید می‌شود. به روز و به لحظه بودن موضوعات از ویژگی‌های اصلی این برنامه تلویزیونی است.

این مجموعه با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت‌اللهی، جمعه هر هفته ساعت 21:30 از شبکه مستند پخش می‌شود. شنبه‌ها ساعت 14:30 نیز بازپخش این برنامه تلویزیونی روی آنتن می‌رود.

 

کلمات کلیدی:

نظر دادن