کار در سکوی حفاری چاه نفت به روایت «خسته نباشید»

 

مستند «خسته نباشید» در قسمت دوم از سری جدید سراغ شغل «حفاری» می رود!

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، میثم رازفر بازیگر و تهیه‌کننده مجموعه «خسته نباشید» درباره موضوع قسمت این تولید تازه شبکه مستند گفت: هر کس در زندگی آرزوی شغلی را در ذهن دارد یا دوست دارد حرفه خاصی را تجربه کند، در سری نخست این مستند رویای خلبان شدن برای من محقق شد و این بار هم فرصتی دست داد تا شغل پدرم را تجربه کنم و بفهمم که چقدر در زندگی بدهکارش هستم.

وی افزود: در قسمت دوم «خسته نباشید» به 95 کیلومتری خلیج‌فارس رفتیم و با مردانی همراه شدیم که به دنبال روزی حلال در دل دریا هستند.

رازفر گفت: حفاری در آب‌های خلیج‌فارس، حرفه‌ای دشوار و طاقت فرساست، کارگرهای سکوی حفاری دو هفته دور از خانواده در دورافتاده‌ترین مناطق که حتی دسترسی به وسایل ارتباطی مثل موبایل وجود ندارد، مستقر می‌شوند و شرایط بسیار سختی را تجربه می‌کنند.

این تهیه‌کننده افزود: در این قسمت مصائب و شیرینی‌های شغلی را به تصویر کشیدیم که کمتر به آن پرداخته‌شده و تماشای آن می‌تواند بی‌نهایت برای مردم جذاب باشد.

سری دوم «خسته نباشید» در 13 قسمت 30 تا 40 دقیقه‌ای تولیدشده و روایتی صمیمی و متفاوت از یک روز کاری مشاغل مختلف دارد.

این مجموعه، برای نخستین‌بار سال 94 از شبکه مستند روی آنتن رفت و با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

عوامل این مستند عبارتند از کارگردان شهره رعایتی، نویسندگان یلدا منتظری.شهره رعایتی، میثم رازفر ، تصویربردار مجید دهقان، تصویربردار دو: سیدروح‌الله فرح، دستیار تصویر فرزاد جلیلیان و فرشید ذوالفقاری فرد، صدابردار محمد سوران امینی، طراح لباس شهره رعایتی، مدیر تولید محمد عسکری، تدوین مهیار صادقیان، روابط عمومی مطهره كشاورز، مشاوره تبلیغاتی بابك چهارباشیان و عكاس بابك جعفری.

قسمت دوم «خسته نباشید» یکشنبه 16 آبان ساعت 21:30 از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و دوشنبه 17 آبان ساعت 10، پنجشنبه 20 آبان ساعت 20 و جمعه 21 آبان ساعت 10 بازپخش می شود.

 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها