پیگیری دراماتیک سوژه‌های اجتماعی در یک مستند

 

مجموعه مستند «بهتر می‌شود» به کارگردانی دری رضایی از تولیدات شبکه مستند سیما با موضوع عادت‌های اجتماعی از شنبه 7 مهر ساعت 22:30 روانه آنتن تلویزیون می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، «بهتر می‌شود» در 13 قسمت بیست‌وشش دقیقه‌ای آماده‌شده و شنبه‌ها ساعت 22:30 از این شبکه پخش خواهد شد.  

 

 در این مجموعه، یک مستندساز (فرزاد خوشدست) را خواهیم دید که مناسب با نیاز هر موضوع یا عادت اجتماعی، در برابر دوربین مرحله تحقیق، نگارش و پیدا کردن سوژه یک فیلم مستند را در لابه‌لای رخدادهای اجتماعی را به شکلی دراماتیک پیگیری می‌کند و گاهی همراه سوژه‌ها به ریشه‌یابی هر یک از این عادت‌های اجتماعی می‌پردازد.

 

این مجموعه در مکان‌های متفاوتی مانند زندان اوین، کهریزک، پلیس راهور، آگاهی شاپور، رادیو تهران، ساختمان پلاسکو، کمپ ترک اعتیاد، کافه اوتیسم و ... فیلم‌برداری شده است.

 

از عوامل اصلی این مجموعه می‌توان به نویسنده و کارگردان: دری رضایی، راوی و مشاور کارگردان: فرزاد خوشدست،   مشاور رفتارشناسی و اجتماعی: محسن عبدالهیان، گروه تحقیق و نگارش: دری رضایی، محسن عبدالهیان، سمیرا زمانی، تصویربرداران: مهدی مولایی، بهادر فتاح طاری، صدابرداران: حمید دژاکام، حسن مهدوی، ستاره رضایی، تدوین و صداگذاری : فرزاد خوشدست، بهادر فتاح طاری،  دستیار تدوین: نازنین رفاهی، دستیار کارگردان: ملیکا ابوطالبی، مدیر تولید: سامان سیوس، مجتبی احمدی، تهیه کننده: دری رضایی اشاره کرد.  

 

«بهتر می‌شود» در شبکه مستند سیما تولیدشده و از  امشب هر هفته ساعت 22:30  از این شبکه پخش خواهد شد و تکرار آن 3:30 بامداد و  10:30 روز بعد خواهد بود.

 

 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها