زندگی 20درصدی معمار جوان در «یک چکه ماه»

 

مجموعه «یک چکه ماه» شنبه 28 اردیبهشت به زندگی مهندس جوانی می‌پردازد که توانست بااراده بزرگش سخت‌ترین نوع سرطان خون را با موفقیت پشت سر بگذارد.

تهیه‌کننده «یک چکه ماه» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس درباره قسمت جدید این مجموعه مستند اجتماعی گفت: در این مجموعه به دنبال افرادی هستیم که در اوج ناامیدی به امید رسیده‌اند و تحولی در زندگی‌شان ایجاد کرده‌اند، «رضا براز» هر دو ویژگی را دارد و سعی کردیم گوشه‌ای از زندگی‌اش را به تصویر بکشیم.

نازنین پیرکاری گفت: «رضا براز» در اوج جوانی دانشجوی معماری بود به دردهای عضلانی زیادی دچار شد. وقتی برای درمان دردهایش به دکتر مراجعه کرد با انجام آزمایش‌های مختلف متوجه می‌شود که به سرطان خون شدیدی دچار است او که به گفته دکترها فقط 20 درصد امکان زنده ماندن داشت، سعی می‌کند دوام بیاورد و برای زنده ماندن تلاش کند.

این تهیه‌کننده گفت: او تصمیم می‌گیرد درمانش را آغاز کند و بالاخره بااراده فولادینش بر بدترین نوع سرطان خون غلبه می‌کند؛ رضا حالا در سلامت به سر می‌برد و لیدر افرادی است که هنوز با بیماری دست‌وپنجه نرم می‌کند، او می‌کوشد آن‌ها را برای نبرد با بیماری همراهی کند، حتی اگر درمان به بهبودی کاکل منجر نشود.

قسمت جدید مجموع مستند «یک چکه ماه» تحت عنوان «زندگی 20 درصدی» امشب ساعت 22:30 از شبکه مستند پخش می‌شود و بازپخش آن ساعت 15:30 روز آینده خواهد بود.

 

 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها