«مهار اژدها» نخستین ‌مستند جامع درباره آسیب شناسی واردات آماده پخش شد

 

مستند سینمایی «مهار اژدها» به نویسندگی و کارگردانی محمد دیندار، محصول شبکه مستند سیما پس از چند ماه تولید و طی نمودن آخرین مراحل فنی آماده نمایش شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، «مهار اژدها» نخستین مستند بلند سینمایی در کشور است که به شکلی جامع و از منظر سیاسی،اقتصادی،فرهنگی،اجتماعی،امنیتی و صنعتی به مقوله واردات و بخصوص آسیب شناسی واردات کالاهای مشابه و لوکس پرداخته و با حضور چهره های شاخص سیاسی و اقتصادی به شکلی چالشی به کنکاش در این حوزه مبادرت کرده است.

در مستند سینمایی «مهار اژدها»، سعید رسولی معاون وزیر راه و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران، محمود بهمنی رئیس اسبق بانک مرکزی و نماینده مجلس، فرشاد مومنی استاد دانشگاه و اقتصاددان، زهرا سعیدی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،علیرضا محجوب دبیر کل خانه کارگر و نماینده مجلس و تعدادی دیگر از مدیران کل وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین تعدادی از تولیدکنندگان و فعالان شاخص بخش صنعت و نیز چهره های ورزشی و هنری حضور دارند.


از محمد دیندار در دو سال اخیر مستندهایی همچون «جورچین»، «از آزادی تا آبادی»، «قهرمان من کو» و «حماسه سوم» روی آنتن شبکه های مختلف سیما رفته و مورد استقبال خوب مردم و نقدهای مثبت منتقدان و کارشناسان سینمایی و فرهنگی قرار گرفته است.

 

 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها