افشای شگردهای سارقان حرفه‌ای پایتخت در «پرونده مستند»/ سرقتی که با مرگ سردسته حرفه‌ای گروه ناتمام ماند

امشب روی آنتن تلویزیون می‌رود؛

 

 

تازه‌ترین قسمت از برنامه «پرونده مستند» به پرونده سرقتی می پردازد که با سقوط سارق جوان از پنجره منزل ناتمام ماند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از روابط عمومی شبکه مستند سیما، این شبکه تلویزیونی دوشنبه هفتم مهر در تازه‌ترین قسمت از برنامه «پرونده مستند» به پرونده سرقتی پرداخته که با سقوط سارق جوان از پنجره منزل ناتمام مانده است.

 این برنامه امشب به پرونده یک گروه از سارقان حرفه ای پایتخت پرداخته که با شگرد خاص خود از منازل پایتخت سرقت می کردند، این سارقان مسلح که همراه با یک خانم به منزل مورد نظر می رفتند و با تخریب درب ضد گلوله تمام وسایل منزل را سرقت می کردند، در سرقت آخر وقتی در باز کردن درب گاو صندوق ناکام می مانند منتظر صاحبخانه می مانند و سعی می‌کنند با ارعاب ایجاد رعب و وحشت صاحبخانه را وادار به باز کردن گاو صندوق کنند.

نقشه این سارقان با رسیدن پلیس ناکام می ماند و سردسته این گروه که از سارقان حرفه ای پایتخت نیز بوده است هنگامی که قصد فرار از پنجره خانه را داشته، سقوط می‌کند. 

تازه ترین قسمت از برنامه «پرونده مستند» با تصاویری مداربسته از سرقت این گروه خطرناک، همچینین تصاویری از مواجهه شاکی پرونده و سارقان روی آنتن می رود. گفت و گو با دکتر شریفی یزدی روان‌شناس و توصیه‌های پلیسی سرهنگ داوود فرد جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ نیز از دیگر بخش‌های این برنامه تلویزیونی خواهد بود. 

«پرونده مستند» دوشنبه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه مستند پخش می‌شود.

 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها