سری جدید «نماگرد» در شبکه مستند

کیوان ساکت اف مجری جدید برنامه سری جدید «نماگرد» در شبکه مستند

سری جدید «نماگرد» در شبکه مستند

سری جدید «نماگرد» در حالی از جمعه 17 دی روی آنتن می رود که کیوان ساکت اف به عنوان مجری جدید به این برنامه پیوسته است.

سجاد گودرزی تهیه کننده «نماگرد» در گفتگو با روابط عمومی شبکه مستند سیما، درباره سری جدید این برنامه توضیح داد: در سری جدید برنامه که نسبت به سری قبل دچار تحولاتی شده، کیوان ساکت اف به عنوان مجری حضور دارد و بخش های جدیدی نیز به برنامه اضافه شده است. ما از بین مجریان مختلف به انتخاب ساکت اف رسیدیم.

وی افزود: همچنان به پخش پربیننده ترین ویدئوهای فضای مجازی می پردازیم. آیتم جهانگرد را خواهیم داشت که در آن فیلمهای توریست های خارجی از حضورشان در مناطق مختلف ایران را روی آنتن می بریم.

این تهیه کننده یادآور شد: در اولین قسمت از سری جدید در بخش «پربیننده مستندهای شبکه مستند»، «ایرانگرد» انتخاب شده که درباره سری جدید آن با جواد قارایی گفتگو کرده ایم. همچنین آیتم جدیدی که داریم، مربوط به غر زدن است! به این نحو که از مردم می خواهیم غرهایشان را برایمان بفرستند تا ما جایشان بزنیم!

گودرزی ادامه داد: تصمیم داریم بخشی با عنوان نوستالژی را به برنامه اضافه کنیم که در آن فیلمهایی که به خاطرات گذشته برمی گردد یا تصویرهای قدیمی و آرشیوی را پخش می کنیم.

وی در پایان گفت: پخش فیلم کوتاه 100 ثانیه ای به قوت خود باقی است و این هفته «تک فرزندی»، بهترین فیلم مستند دهمین جشنواره فیلم های 100 ثانیه ای را در برنامه داریم.

سری جدید برنامه «نماگرد» به روال سابق جمعه ها ساعت 21:30 از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و شنبه ها ساعت 11 بازپخش می شود. قسمت اول این مجموعه جمعه 17 دی در جدول پخش شبکه مستند قرار دارد.

کلمات کلیدی:

نظر دادن

نظر

  • داناک
    داناک

    سلام، برنامتون عالیه من اولین باربود که این برنامه رو میدیدم وواقعا مجذوب برنامتون شدم، اجرای مجری عالیه خسته نباشید

    سلام به شما و ممنون که با شبکه مستند و برنامه نماگردهمراه هستید.