تصاویری از زندگی شخصی آیت الله هاشمی

تصاویری از زندگی شخصی آیت الله هاشمی

تصاویری از زندگی شخصی آیت الله هاشمی

«تاریخ شفاهی ایران» در قسمت جدید خود تصاویری از زندگی شخصی آیت الله هاشمی در دوران ریاست جمهوری را روی آنتن می فرستد.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، شبکه مستند در روزهای اخیر، بخشی از برنامه های خود را به تکریم آیت الله هاشمی رفسنجانی اختصاص داده است. به نحوی که از دوشنبه تاکنون در قالب مجموعه «سیمرغ» تصاویری از حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در نخستین انتخابات مجلس1361، حضور در انتخابات دوره سوم مجلس شورای اسلامی و سخنرانی ایشان در نخستین روز تجاوز رژیم بعث عراق در تجاوز به خاک میهنمان ایران طی چندین نوبت در روز از شبکه روی آنتن رفته است.

همچنین در مجموعه «تاریخ شفاهی ایران» به تهیه کنندگی سیدمهدی مویدی نیز دوشنبه، خطبه های نمازجمعه تهران در 23 بهمن 1360 در دانشگاه تهران را که توسط آیت الله هاشمی رفسنجانی اقامه شده بود، پخش شد.

همچنین روز گذشته این برنامه به پخش مراسم تنفیذ حکم پنجمین دوره ریاست جمهوری در مرداد ۱۳۶۸، تقدیم حکم ریاست جمهوری دوره پنجم توسط رهبر معظم انقلاب به مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و سخنرانی او در این مراسم در حسینیه جماران اختصاص داشت.

«تاریخ شفاهی ایران» امشب چهارشنبه 22 دی ماه نیز گوشه هایی از زندگی شخصی مرحوم آیت الله هاشمی در دوران ریاست جمهوری در سال 1372 را برای پخش در نظر گرفته است.

این مجموعه ساعت 18:30 از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و پنجشنبه 23 دی ساعت 12:30 بازپخش می شود.

کلمات کلیدی:

نظر دادن

نظرها

 • اسماعیلی
  اسماعیلی

  سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم آیا امکان خرید مجموعه تاریخ شفاهی ایران هست یا خیر ؟

  سلام و ممنون که با شبکه مستند و این برنامه همراه هستید. تنها راه دریافت این مجموعه، دانلود آن از طریق وبسایت است.

 • عابدی
  عابدی

  سلام وقت بخیر امکانش هست منو راهنمایی کنید که جوری فیلم زندگینامه آقای رفسنجانی رو دانلود کنم ممنون میشم

  سلام به شما و ممنون که با شبکه مستند سیما همراه هستید. برای دیدن بخش های از زندگی خصوص آقای رفسنجانی نام برنامه تاریخ شفاهی ایران را جستجو کنید قسمتهای 236 و 237 درباره این موضوع است. شما می توانید از طریق گزینه بارگیری پایین ویدیو آن را دانلود کنید.

 • ذاکری
  ذاکری

  سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عوامل شبکه مستند
  درخواستی در رابطه با پخش مجدد زندگی شخصی مرحوم آیت الله هاشمی که در روز ۲۲ دی پخش شده بود رو داشتم متاسفانه من موفق به دیدن این مستند نشده بودم خواهشا دوباره پخش کنید،ممنون

  با سلام ممنون که با شبکه مستند همراه هستید ویدیو این برنامه در قسمت ویژه سایت برای تماشای مجدد و دانلود موجود است

 • سعید شمس

  سلام
  چرا ویئوی این برنامه آپلود نمیشه؟

  سلام و امیدواریم خوب باشید. این برنامه در صفحه تاریخ شفاهی قرار خواهد گرفت و شما می توانید در آنجا این برنامه را دانلود کنید.