حسن شمشادی و محمدتقی فهیم مهمان «به اضافه مستند»

A157 روایتی تلخ از تجاوز یک داعشی به سه دختر کرد سوری حسن شمشادی و محمدتقی فهیم مهمان «به اضافه مستند»

حسن شمشادی و محمدتقی فهیم مهمان «به اضافه مستند»

حسن شمشمادی، کارشناس مسائل سوریه و محمد تقی فهیم، منتقد سینما، مهمان چهاردهمین قسمت «به اضافه مستند» خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، در این قسمت از برنامه که با پخش مستند «A157» به بررسی مسائل سوریه خواهد پرداخت، بهروز نورانی پور، کارگردان این مستند نیز با علی صدری نیا، مجری برنامه گفتگو خواهد کرد.

«A157» ساخته بهروز نورانی پور جایزه بهترین مستند جشنواره سی و چهارم فیلم فجر را در کارنامه دارد و این مستند تکان دهنده که روایتی تلخ از تجاوز یک داعشی به سه دختر کرد سوری، واکنش هنرمندان گوناگونی را به دنبال داشته است.

از جمله امین زندگانی که تحت تاثیر تماشای این فیلم یادداشتی نوشته که پایان بندی آن این جمله است: «اگر می‌خواهید شاکر امنیتی که هست باشید حتما مستند «A157» را ببینید، ان شاءالله که طاقت دیدنش را هم داشته باشید.»

همچنین بهناز ضرابی زاده خالق کتاب تحسین شده «دختر شینا» نیز برای سه دختربچه 11، 13 و 15 ساله کرد که سرنوشت آنها در این مستند به تصویر کشیده شده، یادداشتی نوشته است.

«به اضافه مستند» به تهیه کنندگی سید حسین میری، کارگردانی محمدرضا رضاییان و سردبیری مهدی خانعلی زاده تولید می شود و در هر قسمت به رونمایی تلویزیونی از مستندهای مهم و جنجالی و بحث پیرامون موضوع آنها اختصاص دارد.

«به اضافه مستند» سه شنبه 29 فروردین ساعت 20:30 از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و چهارشنبه 30 فروردین ساعت 9:30 و جمعه یک اردیبهشت ساعت 13:30 بازپخش خواهد شد.

کلمات کلیدی:

نظر دادن

نظر

  • حانیه
    حانیه

    سلام...
    مستند «A157 رو از کدوم قسمت سایت میتونم دانلود کنم...چون من فقط تونستم نقد این مستند رو پیدا کنم.ممنون.

    سلام به شما و ممنون که با شبکه مستند همراه هستید. تاسفانه به دلیل رعایت حق پخش، شبکه مستند امکان قرار دادن این مستند را در سایت خود را ندارد.