برگزاری جلسه تودیع و معارفه مدیر تولید و فنی شبکه مستند سیما

برگزاری جلسه تودیع و معارفه مدیر تولید و فنی شبکه مستند سیما

 با حضور مدیر شبکه مستند و رییس مرکز تولید و فنی سیما، جلسه تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید تولید و فنی  شبکه مستند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، مراسم تودیع مهندس احسان محمدنژاد مدیر سابق و معارفه مهندس حمید بهادری مدیر جدید تولید و فنی شبکه مستند یکشنبه ۷ خرداد با حضور مجید شعبانپور رییس مرکز تولید و فنی سیما، سیدسلیم غفوری مدیر شبکه، دیگر مدیران و کارمندان شبکه مستند برگزار شد.

غفوری در این جلسه با اشاره به حضور کوشا و مجدانه محمدنژاد که از بدو تاسیس شبکه مستند به عنوان مدیر تولید فنی حضور داشته، مرحله پخش اچ دی را با موفقیت پشت سر گذاشته و چرخه فایل در شبکه را ساماندهی کرده است، برای او در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد. همچنین به مهندس بهادری خیرمقدم گفت.

شعبان پور نیز ددر سخنانی گفت: شبکه مستند کار خود را از استودیویی در شرکت تکتا آغاز کرد و اکنون با وجود کمبود نیرو و امکاناتی که وجود داشته، فول اتوماسیون و اچ دی بودن آن باعث افتخار است. مهندس بهادری نیز با این حوزه بیگانه نیست و اطلاعات و اشراف کاملی در حوزه شبکه های نسل جدید دارد.

در این جلسه همچنین محمدنژاد از آغاز همکاری خود با شبکه مستند از اواخر سال ۸۹ تا به امروز یاد کرد و بهادری نیز از اعتمادی که برای سپردن این مسئولیت به او شده قدردانی و برای بهبود فعالیتها در آینده ابراز امیدواری کرد.

در پایان مدیر شبکه مستند گفت: امیدوارم با همیاری و تشریک مساعی همکاران، حضور مهندس بهادری در پیشبرد امور شبکه موثر بوده و شاهد ارتقا کیفیت آثار شبکه و آنتنی به روزتر باشیم.

کلمات کلیدی:

نظر دادن