چاپ کردن این صفحه

نمونه موفق یک مدیریت جهادی در«فرشته‌ها هنوز در راهند»

نمونه موفق یک مدیریت جهادی در«فرشته‌ها هنوز در راهند»
مستند «فرشته ها هنوز در راهند» به تهیه کنندگی و کارگردانی سید مجتبی خیام الحسینی شنبه 13 خرداد ساعت 19 در جشنواره تلویزیونی مستند پخش می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، این مستند بلند در بشاگرد استان هرمزگان تصویر برداری شده است  و با نگاهی جامع به فرصت ها و محرومیت های منطقه وسیع بشاگرد نمونه موفق یک مدیریت جهادی، انقلابی و موفق را به تصویر کشیده است.
در خلاصه این مستند آمده است: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با شروع نهضت محرومیت زدایی، برادران والی به فرمایش امام راحل در منطقه وسیع بشاگرد مشغول محرومیت زدایی شدند.ساخت حوزه علمیه، مدرسه، مسجد، مرکز بهداشت و آبرسانی تنها بخشی از این فعالیت‌هاست. علی‌رغم تلاش‌های خستگی‌ناپذیر جهادگران، هنوز محرومیت‌های قابل ملاحظه‌ای دامن گیر مردم شریف این منطقه است.
نخستین جشنواره تلویزیونی مستند از 23 فروردین در شبکه مستند آغاز شده است، فصل اول این جشنواره روزهای زوج از ساعت 19 تا 20 روی آنتن می‌رود و برگزیدگانش را مردم و کارشناسان انتخاب می‌کنند.
 
 داوری بخش مردمی این جشنواره از طریق سایت FESTMOSTANAD.IR، کانال اینستاگرامFESTMOSTANADBOT@ و سامانه پیامکی جشنواره به شماره 30000811 انجام می‌شود و بینندگان تا 48 ساعت پس از پخش اثر مهلت دارند، به مستند رأی بدهند.
 
 

کلمات کلیدی:

موارد مرتبط

نظرها

 • سيد مجتبي طبقي
  سيد مجتبي طبقي

  با سلام
  ايا امكان دسترسي و مذاكره با كارگردان مجموعه " اقاي سيد مجتبي خيام الحسيني " ميسور مي باشد
  به منظور بررسي ودر صورت امكان كمك به روستاي بشاگرد

  سلام، شما می توانید با ایمیل واحد تولید به نشانی tolid_mostanad[at]irib.ir مکاتبه نمایید.

 • محمد میردادی
  محمد میردادی

  خدا رحمت کنه مرحوم حاج عبدالله والی را اگر هنوز زنده بود همه مشکلات ما مردم بشاگرد ار جمله راه اسفالته حل شده بود

  خدا رحمتشون کنه. ممنون که بیننده شبکه مستند هستید.