در قالب برنامه ای تلویزیونی مستندهای برگزیده فصل نخست جشنواره تلویزیونی مستند معرفی می‌شوند

مستندهای برگزیده فصل نخست جشنواره تلویزیونی مستند معرفی می‌شوند

مستندهای برگزیده فصل نخست جشنواره تلویزیونی مستند پنجشنبه 15 تیر در قالب ویژه‌برنامه‌ای تلویزیونی معرفی می‌شوند.
به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، تهیه‌کننده برنامه «جشنواره تلویزیونی مستند» این خبر را اعلام کرد و افزود: فیلم‌های برگزیده در بخش کوتاه، بلند و نیمه بلند از نگاه بینندگان و هیئت‌داوران پنجشنبه در ویژه‌برنامه‌ای که به مناسبت پایان فصل اول روی آنتن شبکه مستند می‌رود، معرفی می‌شوند.
عطا پناهی افزود: جمع‌بندی 31 قسمت پخش‌شده از جشنواره تلویزیونی مستند، پخش گزارش مردمی، گپ و گفت با کارگردان آثار برگزیده و گفتگو با داوران فصل نخست جشنواره، بخش‌های مختلف این ویژه‌برنامه تلویزیونی را تشکیل می‌دهند.
تجلیل از فرهاد ورهرام در نخستین جشنواره تلویزیونی مستند
پناهی با اعلام اینکه در پایان هر فصل از این جشنواره تلویزیونی از یک مستندساز پیشکسوت تجلیل می‌شود، افزود: این ویژه‌برنامه در قالب مستند کوتاهی از سال‌ها تلاش، فرهاد ورهرام به عنوان مستندساز پیشکسوت ، فیلمبردار، محقق، کارگردان، عکاس، تهیه‌کننده و نویسنده اهل بروجرد قدردانی خواهد شد.
نخستین جشنواره تلویزیونی مستند از 23 فروردین در شبکه مستند آغاز شد و برگزیدگانش را مردم و کارشناسان انتخاب کردند.


داوری بخش مردمی این جشنواره از طریق سایت FESTMOSTANAD.IR، کانال اینستاگرامFESTMOSTANADBOT@ و سامانه پیامکی جشنواره به شماره 3000081 انجام شد و بینندگان تا 48 ساعت پس از پخش اثر مهلت‌داشتند، به مستند مورد نظرشان رأی بدهند.

کلمات کلیدی:

نظر دادن