آغاز فصل دوم جشنواره تلویزیونی مستند با پخش مستندی از زندگی دکتر بسکی

آغاز فصل دوم جشنواره تلویزیونی مستند با پخش مستندی از زندگی دکتر بسکی

فصل دوم جشنواره تلویزیونی مستند فردا 17 تیر ساعت 19 با پخش مستندی از زندگی دکتر غلامعلی بسکی مدافع سرسخت طبیعت آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، «درخت سفید» به کارگردانی حسام اسلامی و مرتضی فرشباف نام مستندی درباره زندگی غلامعلی بسکی، طبیب طبیعت شناسی است که سلامتی اش را مدیون عادات تغذیه ای شفابخشش(گیاه خواری) می داند.
بسکی یکی از مشاهیر بزرگ ایران و از چهره های برجسته علمی و دانشگاهی در زمینه حمایت از محیط زیست، است.
او علاوه بر شهرت گسترده در ایران از شهرت جهانی نیز برخوردار است و انجمن بین المللی «چینگ های» نیز وی را به عنوان «قهرمان درخشان جهان» معرفی کرده است.
این مستند فردا ساعت 19 از برنامه «جشنواره تلویزیونی مستند» روی آنتن می رود و از بخش های مختلف آن می توان به گفت و گو با غلامعلی بسکی و بیمارانی که به برای رفع مشکلاتشان به این پزشک بریده از زندگی شهری، روی می آورند، اشاره کرد.
نخستین جشنواره تلویزیونی روزهای زوج از ساعت 19 تا 20 به همت شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود و برگزیدگانش را مردم و کارشناسان انتخاب می‌کنند.


داوری بخش مردمی این جشنواره از طریق سایت FESTMOSTANAD.IR، کانال اینستاگرامFESTMOSTANADBOT@ و سامانه پیامکی جشنواره به شماره 3000081 انجام می‌شود و بینندگان تا 48 ساعت پس از پخش اثر مهلت دارند، به مستند مورد نظرشان رأی بدهند.

کلمات کلیدی:

نظر دادن

نظر

  • sasan
    sasan

    با عرض سلام و خسته نباشید
    چرا لینک دانلودی از مستند "درخت سفید" تو سایت نیست؟

    سلام، به دلیل رعایت حق پخش امکان بارگذاری نبود. دوباره بررسی می کنیم اگر مشکلی نبود حتما بارگذاری می شود.