«360 درجه» قدرت خرید خانواده ایرانی را محاسبه می‌کند

خرید کالای ایرانی در نوروز چند نفر را سر کار می‌برد؟ «360 درجه» قدرت خرید خانواده ایرانی را محاسبه می‌کند

«360 درجه» قدرت خرید خانواده ایرانی را محاسبه می‌کند

قدرت خرید نوروزی مردم در شبکه مستند محک می‌خورد/کسب و کار ایرانی‌ها در شبکه مستند سکه می‌شود/ دخل و خرج خانواده ایرانی در «360 درجه» محاسبه می‌شود/«360 درجه» قدرت خرید خانواده ایرانی را محاسبه می‌کند/ خرید کالای ایرانی در نوروز چند نفر را سر کار می‌برد؟/

جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی 360 درجه با موضوع خریدهای نوروزی و اقتصاد خانواده ایرانی تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما نهمین قسمت از برنامه تلویزیونی 360 درجه سراغ قدرت خرید خانواده‌های ایرانی رفته است تا توانایی خرید کالاها و خدمات نوروزی را بررسی کند. چند سالی است که فرهنگی سازی برای خرید کالای ایرانی با جدیت انجام می‌شود،«360 درجه» تمایل خانواده‌ها به خرید کالای ایرانی را ارزیابی می‌کند.

روزهای پایانی سال 1396 به سرعت می‌گذرد. فروشگاه‌های بهاره با تخفیف‌های بزرگ باز شده‌اند و به استقبال سال نو رفته‌اند. بازارها هم مثل همیشه در روزهای پایانی اسفند شلوغ و پر رفت و آمد هستند. این روزها تراکنش مالی کسبه هم بالاتر رفته است. سال نو با حس و حال جدیدش خیلی‌ها را سر حال آورده اما برای برخی دیگر فقط حسرت خرید نوروزی مانده است. قدرت خرید خانواده‌ ایرانی چه تفاوتی کرده است؟ در میان هیاهوی بازار، سهم تولیدکننده ایرانی هم فرقی کرده است؟

«360 درجه» مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم جامعه در طول یک هفته تهیه و تولید می‌شود. به روز و به لحظه بودن موضوعات از ویژگی‌های اصلی این برنامه تلویزیونی است.

«360 درجه» با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت‌اللهی، جمعه هر هفته ساعت 21:30 از شبکه مستند پخش می‌شود. شنبه‌ها ساعت 14:30 نیز بازپخش این برنامه تلویزیونی روی آنتن می‌رود.

 

نظر دادن