«مهاجرت نامه تهران» روی آنتن شبکه مستند می رود

تصویری از مهاجرتهای دهه 60 در مستند فریدون جوادی «مهاجرت نامه تهران» روی آنتن شبکه مستند می رود

«مهاجرت نامه تهران» روی آنتن شبکه مستند می رود

قسمت چهاردهم از سری جدید برنامه تلویزیونی «گنجینه» به پخش مستند «مهاجرت نامه تهران» به کارگردانی فریدون جوادی اختصاص دارد.
به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، حنیف شهپرراد تهیه کننده «گنجینه» درباره تازه ترین قست این مجموعه تلویزیونی گفت: «مهاجرت نامه تهران» فیلمی از فریدون جوادی است، از فیلمسازان مهم دهه شصت که آثارش تصویر جالبی از حال و هوای ایران دهه شصت، جنوب شهر، خرده فرهنگ ها، فرهنگ های کوچه بازاری و .. ارائه می دهند.
وی گفت: «مهاجرت نامه تهران» جوادی شبیه فیلمهای داستانی دهه 60 است و به موضوعی اشاره دارد که نه تنهادر آن روزها بسیار رایج بوده است بلكه مسئله تهران امروز هم هست يعني مهاجرت براي كار!
به گفته این مستند ساز «مهاجرت نامه تهران» فضایی کاملا اجتماعی دارد و درباره پیرمردی است که به دنبال کار به تهران مهاجرت می کند.
شهپرراد ادامه داد: جوادی دانش آموخته دانشکده صداو سیماست و پیش از این نیز فیلم «اعتیاد و دادسرای انقلاب مبارزه با مواد مخدر» ش از برنامه گنجینه پخش شده است.
مجموعه «گنجینه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حنیف شهپرراد در ۲۶ قسمت حدود یک‌ساعته پخش می‌شود و غلامعلی افشاریه گفتار متن آن را بر عهده دارد، آرین مظفری نویسنده و مسعود سلطانی ارج تدوینگر این برنامه هستند.
اين برنامه چهارشنبه‌ها ساعت ۲۱ از شبکه مستند سیما پخش و پنجشنبه ها ساعت 9 بازپخش می شود.

کلمات کلیدی:

نظر دادن

نظرها

 • س
  س

  لطفا لینک دانلود را برای من هم بفرستید. ممنونم.

  سلام خدمت شما https://goo.gl/eMzANc

 • سلام
  سلام

  سلام و عرض ادب به تمامی زحمت کش های این برنامه
  لطفا لینک دانلود قسمت چهاردهم مهاجرت نامه تهران رو به ایمیل بنده بفرستید ممنون میشم.

  سلام، ارسال شد.