«روزنامه‌نگار تراز انقلاب» به شبکه مستند می‌آید

«روزنامه‌نگار تراز انقلاب» به شبکه مستند می‌آید

«روزنامه‌نگار تراز انقلاب» به شبکه مستند می‌آید

«روزنامه‌نگار تراز انقلاب» روایتی از زندگی مرحوم رضا مقدسی مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر و از روزنامه‌نگاران باسابقه انقلاب اسلامی به مناسبت روز خبرنگار روی آنتن شبکه مستند سیما می‌رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، «روزنامه‌نگار تراز انقلاب» به تهیه‌کنندگی محمدحسین فتاح و کارگردانی حسین ذوالفقاری در گفتگو با چهره‌های شناخته‌شده عرصه رسانه مانند فرشاد مهدی‌پور، مدیرمسئول روزنامه صبح‌نو، پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس، مسعود معینی، مدیر شبکه چهار سیما و محمدسعید احدیان مدیرعامل موسسه مطبوعاتی خراسان و ... به مرور زندگی شخصی و چند دهه فعالیت حرفه‌ای مرحوم مقدسی در حوزه خبر پرداخته است.

زنده‌یاد مقدسی از فعالان رسانه‌ای بود که در سال ۱۳۴۶ در مشهد مقدس متولد شد و فعالیت رسانه‌ای را از دوران دانش‌آموزی و با نوشتن در نشریه دانش‌آموزی آغاز و سال‌ها به‌عنوان خبرنگار فعالیت کرد.

حضور در بخش‌های مختلف تحریریه‌ صداوسیما، دبیری سرویس‌های جامعه و سیاسی روزنامه جام جم، قائم مقامی همشهری، مدیرمسئولی روزنامه خبر، مدیرعاملی خبرگزاری مهر و مدیرمسئولی روزنامه بین‌المللی تهران تایمز و... بخشی از سوابق این فعال مطبوعات و چهره فرهنگی است.

این روزنامه‌نگار تراز انقلاب بهمن ماه سال 96 پس از تحمل ماه‌ها رنج بیماری درگذشت و پیکرش با حضور مردم و بسیاری از چهره‌های سیاسی و فرهنگی و اهالی رسانه به خاک سپرده شد.

این مستند امشب 17 مرداد ساعت 20 از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.

 

کلمات کلیدی:

نظر دادن