تدارک ویژه شبکه مستند در میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)

«خاطرات همسایه نیاگارا» روانه آنتن می‌شود تدارک ویژه شبکه مستند در میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)

تدارک ویژه شبکه مستند در میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)

شبکه مستند به مناسبت میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) ویژه‌برنامه‌های «خاطرات همسایه نیاگارا»، «آن پیامبر» و «مواجهه با علی کلی» را روانه آنتن خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، مستند «خاطرات همسایه نیاگارا» از تولیدات جدید شبکه مستند به تهیه‌کنندگی و کارگردانی ابوالفضل توکلی خاطرات صداپیشه‌ای را روایت می‌کند که افزون بر صدای ناب و خاطره سازش، اخلاق حرفه‌ای‌اش سبب شده است جایگاه ویژه‌ای بین علاقه‌مندان به هنر دوبله داشته باشد.

این مستند روایتی از زندگی «عباس نباتی» است، مردی که بیش از 60 سال در دوبله تاخت و بیش از چند دهه با صدایش در آثاری مثل «امپراطور بادها»، «جنگجویان کوهستان»، «دوقلوهای افسانه‌ای» ، «هاکلبری فین» و ... خاطره دارند.

این مستند امشب ساعت 21 از شبکه مستند پخش و فردا ساعت 9 بازپخش می‌شود.

«خاطرات همسایه نیاگارا» با همراهی شوکت حجت، فرانک رفیعی طاری، الهام جعفری نژاد، علیرضا جاوید نیا و اصغر سمسارزاده تولیدشده و از دیگر عوامل آن می‌توان به تصویربرداران: سید مهدی مؤیدی و مهدی مولایی، صدابردار: مجید آئینه، تدوین: ابوالفضل توکلی و حمیدرضا پورجمال، صداگذار و ترکیب صدا: محمدحسین آئینه و مدیر تولید: علیرضا سلیمانی اشاره کرد.

«آن پیامبر» مستند کوتاهی است که به موضوع بشارت و بعثت حضرت محمد (ص) در ادیان گذشته می‌پردازد و یکشنبه 4 آذر ساعت 13:30 روی آنتن می‌رود.

مواجهه با قهرمان افسانه‌ای بوکس سنگین‌وزن جهان

«مواجهه با علی کلی» به کارگردانی «پیت مک کورماک» به زندگی محمدعلی کلی قهرمان افسانه‌ای بوکس سنگین‌وزن جهان می‌پردازد.

در این مستند زندگی این ستاره دنیای مشت‌زنی از زبان 10 نفر از مهم‌ترین رقبای او روایت می‌شود که به ستایش از وی در طول دوران حرفه‌ای ورزشی‌اش می‌پردازند. این فیلم درنهایت به جمع نامزدهای نهایی بخش مستند اسکار راه یافت اما موفق به دریافت جایزه نشد.

«مواجهه با علی کلی» یکشنبه 4 آذر ساعت 10 از شبکه مستند پخش می‌شود.

 

نظر دادن