گفتگو با سارق حساب شهروندان در پوشش پیک موتوری رستوران

«پرونده مستند» سرقت در پوشش پیک موتوری را بررسی می‌کند گفتگو با سارق حساب شهروندان در پوشش پیک موتوری رستوران

گفتگو با سارق حساب شهروندان در پوشش پیک موتوری رستوران

«پرونده مستند» دوشنبه 12 آذر پرونده سارقی که در پوشش پیک موتوری رستوران‌ها حساب مشتریان را با شگرد خاصی خالی می‌کرد، را بررسی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، یست و پنجم شهریور امسال فردی به افسر تحقیق کلانتری ۱۲۴ قلهک مراجعه کرد و گفت: ساعتی قبل با رستورانی در خیابان شریعتی تماس گرفتم و سه پرس چلو گوشت برای ناهار سفارش دادم. نیم ساعت بعد فرد جوان و خوش‌تیپی زنگ واحد ما را زد و گفت پیک موتوری‌ام و غذا آورده‌ام. زمانی که کارت عابر بانکم را همراه رمز به او دادم بعد از چند مرتبه کشیدن عابر بانک گفت سیستم قطع است و تقاضای وجه نقد کرد که به داخل خانه رفتم و نود هزار تومان به وی پرداخت کردم و او نیز کارت را برگرداند. در حال صرف غذا با خانواده‌ام بودم که ناگهان از طریق پیامک متوجه شدم مبلغ سه میلیون تومان از حساب همان عابر بانکم خالی‌شده که وقتی نگاهم به عابر بانک کنار سفره افتاد متوجه شدم متعلق به فرد دیگری است و پیک موتوری آن را جابه‌جا کرده است.

مرد شیاد که به‌عنوان پیک موتوری میلیون‌ها تومان از مشتریان رستوران‌ها کلاه‌برداری کرده بود خیلی زود از سوی پلیس به دام افتاد.

شبکه مستند در تازه‌ترین قسمت از مجموعه «پرونده مستند» با سرهنگ کارآگاه داوود فرد جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ و خود متهم ابعاد مختلف این پرونده را بررسی خواهد کرد.

این برنامه امشب ساعت 22:30 از شبکه مستند پخش و فردا ساعت 10:30 بازپخش می‌شود.

 

کلمات کلیدی:

نظر دادن