«برادرم یعنی» به شبکه مستند آمد

معرفی یک الگو برای گذر از تحریم‌های امروز کشور در «به اضافه مستند» «برادرم یعنی» به شبکه مستند آمد

«برادرم یعنی» به شبکه مستند آمد

مستند «برادرم یعنی» به کارگردانی احسان کاریزی در جدیدترین قسمت برنامه «به اضافه مستند» به روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، دهمین قسمت از فصل سوم «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «برادرم یعنی» ساخته احسان کاریزی از شبکه مستند پخش خواهد شد.

در این قسمت و پس از پخش مستند، دکتر ابراهیم رزاقی، اقتصاددان برجسته کشور و احسان کاریزی، کارگردان این مستند، مهمان برنامه خواهند بود و با موضوع تحریم‌های اقتصادی کشور، راه‌های گذر از آن و حل مشکلات معیشتی مردم صحبت خواهند کرد. علاوه بر این، محمدتقی فهیم و سعید قطبی‌زاده به نقد و بررسی فرمی این مستند خواهند پرداخت.

مستند «برادرم یعنی»، ماجرای زندگی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های کشور است که در دوران تحریم و به دلیل نوسانات ارز، ورشکست شده و تمام اموال خود را از دست داده است. علیرغم این شکست، او از جای خود بلند شده و با راه‌اندازی یک کسب و کار جدید، تلاش برای مبارزه با تحریم‌ها دارد.

سوژه این مستند، «مجید رحیمی» صاحب یکی از بزرگ‌ترین برندهای مواد شوینده و بهداشتی در کشور است که در سال 90 و 91 ورشکست می‌شود. او این روزها با راه‌اندازی کسب و کاری جدید، روزگار جدیدی را تجربه می‌کند. انصاف در کسب، مشتری‌مداری و تلاش برای کسب روزی حلال در شرایط بد اقتصادی، مهم‌ترین ویژگی‌های این تولیدکننده است که باعث شده است عبارت «برادری» را به بهترین نحو معنا کند. این مستند 50 دقیقه‌ای که به کارگردانی احسان کاریزی تولید شده است، برای اولین بار در برنامه «به اضافه مستند» پخش و رونمایی خواهد شد. این قسمت از برنامه، روز سه‌شنبه 2 بهمن ساعت 20:30 از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه 3 بهمن ساعت 9 و جمعه 5 بهمن ماه ساعت 13:30 است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای سیدمحمدعلی صدری‌نیا و کارگردانی محمدرضا رضاییان با دکوری جدید و آیتم‌هایی متنوع سه‌شنبه‌های هرهفته ساعت 20:30 به روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

 

کلمات کلیدی:

نظر دادن