روایت حقایق تکان دهنده از دوران پهلوی در «خیابان داور»

روایت حقایق تکان دهنده از دوران پهلوی در «خیابان داور»

روایت حقایق تکان دهنده از  دوران پهلوی در «خیابان داور»

مجموعه مستند «خیابان داور» از تولیدات جدید شبکه مستند در 10 قسمت حدود 30 دقیقه‌ای به مناسبت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی روانه آنتن تلویزیون می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، «خیابان داور» به تهیه‌کنندگی حسین زارع زاده و کارگردانی میلاد محمدی روایت حقایقی تکان‌دهنده از «اقتصاد پهلوی» شنبه‌ تا چهارشنبه ساعت 19:30 از شبکه مستند پخش می‌شود.

زارع زاده درباره این مستند مجموع مستند گفت: «خیابان داور» در 10 قسمت به‌مرور اقتصاد دوران پهلوی پرداخته و اثرات برخی از تصمیمات اقتصادی پهلوی اول و دوم بر، جامعه، سیاست، فرهنگ و اقتصاد امروز ایران را بررسی خواهد کرد.

وی افزود: در این مستند روایی از تصاویر آرشیوی دیده نشده یا کمتر دیده‌شده و همچنین تصاویر تولیدی امروز استفاده‌شده و در آن راوی به بیان وضعیت اقتصاد می‌پردازد.

این تهیه‌کننده گفت: اصلاحات ارضی، انقلاب سفید، خرید تسلیحات نظامی، تغیر سبک زندگی و .. مواردی هستند که در این مجموعه بررسی‌شده و آثار آن‌ها در زندگی امروز جامعه ایرانی بررسی خواهد شد.

این مجموعه در شبکه مستند تولیدشده، حسین زارع زاده تهیه‌کننده این مجموعه است و از دیگر عوامل آن می‌توان به کارگردان میلاد محمدی، تصویربردار سید حسن سیدپریشان، تدوین‌گر رضا مشیر رسايلی، نویسنده و پژوهشگر مهدی فیاضی کیا، راوی حمیدرضا هدایتی راد و گرافیست احمد کیانی اشاره کرد.

 

کلمات کلیدی:

نظر دادن