روایت ناگفته‌های فضای مجازی در ایران در برنامه «به اضافه مستند»

رونمایی «شبکه مستند» از هر آن چه که در فضای مجازی ندیده‌اید روایت ناگفته‌های فضای مجازی در ایران در برنامه «به اضافه مستند»

روایت ناگفته‌های فضای مجازی در ایران در برنامه «به اضافه مستند»

مستند « مجازی» به کارگردانی محسن خان‌جهانی در جدیدترین قسمت برنامه «به اضافه مستند» به روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، جدیدترین قسمت از فصل سوم «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «مجازی» به کارگردانی محسن خان‌جهانی از شبکه مستند پخش خواهد شد.
در این قسمت و پس از پخش مستند، سرهنگ تورج کاظمی، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ مهمان برنامه خواهند بود و با موضوع تهدیدات و آسیب‌های فضای مجازی، تامین امنیت کاربران این فضا در ایران و ... صحبت خواهند کرد. علاوه بر این، محمدتقی فهیم و سعید قطبی‌زاده به نقد و بررسی فرمی این مستند خواهند پرداخت.
مستند «مجازی»، روایتی متفاوت از ناگفته‌های معضلات شبکه‌های اجتماعی و جرم‌های اینترنتی در کشور است. این فیلم مستند، تلاش دارد تا با پرداختن به این مساله مهم، هر آن چه که از فضای مجازی و حواشی پیرامون آن دیده نشده است را به تصویر بکشد.
فرهنگ صحیح استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، یکی از مهم‌ترین مباحث در چند سال اخیر است. وقوع بعضی جرایم در فضای مجازی، سبب شد تا پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا (پلیس فتا) تشکیل گردد. در مستند «مجازی‌»، گوشه‌هایی از رفتارهای ناصحیح کاربران در فضای مجازی و فرهنگ‌سازی صحیح آن به نمایش درخواهد آمد. این مستند که به تهیه‌کنندگی ناجی هنر ساخته شده است، برای اولین بار در شبکه مستند و برنامه «به اضافه مستند» رونمایی خواهد شد. این قسمت از برنامه، روز سه‌شنبه 30 بهمن ساعت 20:30 از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه 1 اسفند ساعت 9 و جمعه 3 اسفند ماه ساعت 13:30 است.
«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای سیدمحمدعلی صدری‌نیا و کارگردانی محمدرضا رضاییان با دکوری جدید و آیتم‌هایی متنوع سه‌شنبه‌های هرهفته ساعت 20:30 به روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

کلمات کلیدی:

نظر دادن