روایت آیت‌الله‌ مؤمن از انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری انقلاب

روایت آیت‌الله‌ مؤمن از انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری انقلاب

روایت آیت‌الله‌ مؤمن از انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری انقلاب

شبکه مستند سیما به مناسبت درگذشت آیت‌الله‌ مؤمن قسمت‌های جدیدی از مجموعه «تاریخ شفاهی ایران» مربوط به خاطرات این فقیه از انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری انقلاب را پخش خواهد کرد.

سیدمهدی مویدی، تهیه‌کننده مجموعه «تاریخ شفاهی ایران» گفت: برنامه تاریخ شفاهی به مناسبت ارتحال مرحوم آیت الله محمد مؤمن عضو فقید مجلس خبرگان رهبری  و چهره های سرشناس نظام جمهوری اسلامی ایران، خاطرات پخش نشده ای از آن مرحوم را  در ۴ قسمت به روی آنتن خواهد برد.

وی افزود: در این  ویژه برنامه که از امشب روانه آنتن شبکه مستند می‌شود، آیت الله مؤمن به بیان خاطرات خود از ارتحال حضرت امام خمینی (ره) تا انتخاب حضرت آیت الله خامنه‌ای به رهبری انقلاب اسلامی و .. می‌پردازند، اینکه چگونه خبر درگذشت امام راحل به خبرگان رهبری رسید و پس از آن چگونه آیت الله خامنه ای رهبر ایران شدند.

این تهیه کننده گفت: این برنامه در چهار قسمت تهیه شده و پخش آن از امشب ساعت ۱۸:۳۰ آغاز می‌شود. 

آیت الله مومن عضو فقهای شورای نگهبان و نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری که به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان شهید بهشتی قم بستری شده بود، ۲ اسفند دار فانی را وداع گفت.

کلمات کلیدی:

نظر دادن

نظر

  • ناصر سخاوتی
    ناصر سخاوتی

    سلام بیش از یک سال است که برنامه های شبکه مستند و خصوصا مجموعه تاریخ شفاهی ایران را پیگیری میکنم و به خاطر مستند و نیز پخش برنامه تاریخ شفاهی ایران از اعضای شبکه مستند کمال تشکر دارم
    در آستانه چهلمین سالگرد شهادت استاد شهید مطهری، در قالب ویژه برنامه ای در قالب تاریخ شفاهی ایران پخش کنید
    در صورت امکان مصاحبه مرحوم هاشمی رفستجانی با صدا وسیما درباره شهید مطهری در اردیبهشت58،سخنرانی امام خمینی در مراسم بزرگداشت شهید و... را پخش کنید