نقد و بررسی «خط باریک قرمز» با حضور دانشجویان و اساتید روان‌شناسی

نقد و بررسی «خط باریک قرمز» با حضور دانشجویان و اساتید روان‌شناسی

فیلم «خط باریک قرمز» یکشنبه ۱۵ اردیبهشت‌ماه، در دانشکده روان‌شناسی دانشگاه تهران به نمایش درمی‌آید و با حضور دانشجویان و کارشناسان، نقد و بررسی می‌شود.

«خط باریک قرمز» که در جشنواره جهانی فیلم فجر اکران و کارگردانش موفق به کسب جایزه نت‌پک (استعداد برتر سینمای آسیا) شد، به تلاش مجرمین کانون اصلاح و تربیت و تلاش آنها برای تغییر می‌پردازد. رویکرد روانشناختی فیلم بسیار مورد توجه بعضی از مسئولان و کارشناسان داخلی و خارجی مربوط قرار گرفته است.

در اکران یکشنبه عصر فیلم در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، دکتر رضا پورحسین -روانشناس بالینی و قائم مقام سیمای جمهوری اسلامی ایران-، فرزاد خوشدست -کارگردان و تهیه‌کننده- و بازیگر نقش اول فیلم حضور خواهند داشت. «خط باریک قرمز» ساعت ۱۵ در تالار «کوثر» دانشکده روان‌شناسی دانشگاه تهران (واقع در مقابل کوی نصر) اکران می‌شود و پس از نمایش فیلم دانشجویان و اساتید روان‌شناسی، در حضور خبرنگاران درباره این فیلم گفت‌وگو خواهند کرد.

«خط باریک قرمز»، مستند-داستانی ساخته «فرزاد خوشدست»، چهار‌مین فیلم بلند مستند کارگردان است که ساخت آن سه سال طول کشید. فیلم، داستان یک گروه مجرم نوجوان در زندان است که با کمک چند مربی نمایش تصمیم می‌گیرند یک نمایش را روی صحنه ببرند تا اگر موفق بود، به این بهانه و برای اجرا یک روز از زندان خارج شوند....

 

کلمات کلیدی:

نظر دادن