پخش مستندات گرانی خودرو در تلویزیون

گرانی خودرو سوژه «360 درجه» شد پخش مستندات گرانی خودرو در تلویزیون

پخش مستندات گرانی خودرو در تلویزیون

 جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «360 درجه»، به بررسی موج افزایش قیمت خودرو در هفته‌های اخیر و راهکارهای کنترل آن می‌پردازد.

به‌گزارش روابط عمومی شبکه مستند، بازار خرید و فروش خودرو در هفته‌های اخیر پر تلاطم بود و رکوردهای عجیب و غریبی را به نام خود ثبت کرد. افزایش چند میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی درحالی که به نظر می‌رسید خریداری وجود ندارد، تعجب بسیاری را برانگیخت.

راهکارهای زیادی برای برون‌رفت از این موضوع از طرف مسئولان مطرح شد؛ در اولین گام، دو خودروساز بزرگ کشور اقدام به فروش‌ فوری تعدادی از محصولات خود کردند و سپس دستور حذف قیمت‌ها از سایت‌های فروش اینترنتی رسید. در روزهای اخیر نیز موضوع قیمت‌گذاری مجدد خودروها توسط شورای رقابت دوباره داغ شده است اما با این حال، قیمت خودرو همچنان فزاینده است و رقم‌های شگفت‌انگیزی ثبت می‌شود.

این قسمت از برنامه «360 درجه» با بررسی افزایش ناگهانی قیمت خودرو و بررسی راه‌های حل آن، نظر کارشناسان حوزه خودرو را منعکس می‌کند.

«360 درجه» مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم هر هفته با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت‌اللهی، جمعه‌ها ساعت 21:30 از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

کلمات کلیدی:

نظر دادن