تدارک ویژه شبکه مستند به مناسبت عید سعید فطر

تدارک ویژه شبکه مستند به مناسبت عید سعید فطر

شبکه مستند به مناسبت عید سعید فطر برنامه های جذاب و پربیننده‌ای را روی آنتن می‌برد که از آن‌ها می‌توان به «روز یکم»، «آبی» و «صدای ماه» اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، «روز یکم» به کارگردانی محمدجواد رئیسی روایتگر داستان خانواده‌ای آمریکایی است که برای یادگیری و حفظ قرآن از نیویورک به روستایی در جنوب ایران می‌آیند.

این مستند در شهرهای شیراز، اصفهان و مشهد فیلمبرداری شده و تصویربرداری آن 6 ماه و تدوینش 2 ماه به طول انجامیده است.

«روز یکم» به مناسب عید سعید فطر چهارشنبه 15 خرداد ساعت 11 از شبکه مستند پخش می شود.


مستند تماشایی «آبی» در کمپانی محبوب والت دیزنی تولید شده و درباره دلفینی به نام اکو است که نمیداند اکنون وقتش رسیده است که بزرگ شود و مسئولیت پذیر باشد یا اینکه به دنبال ماجراجویی برود. او همراه با خانواده اش در اقیانوس زندگی میکند.

مستند «آبی» به کارگردانی کیت شولی و آلستر فدرگريل در روز عید فطر از ساعت 13:30 روی آنتن شبکه مستند می رود.

مستند «صدای ماه» پرتره‌ای از مهوش افشاری به تهیه‌کنندگی و کارگردانی ابوالفضل توکلی هم چهارشنبه 15 خرداد به مناسبت عید سعید فطر پخش می شود.

«صدای ماه» دهمین قسمت از مجموعه مستند‌های «پیشکسوتان دوبله و صدا» است و به زندگی حرفه‌ای مهوش افشاری مدیر دوبلاژ پیشکسوت سیما و صداپیشه انیمیشن‌های محبوب «پسر شجاع»، «جیمبو» و «بچه‌های مدرسه والت» می‌پردازد.

این مستند چهارشنبه 15 خرداد ساعت 21 از شبکه مستند پخش می‌شود و بازپخش آن روزهای پنجشنبه 16 خرداد ساعت 10 و جمعه 17 خرداد ساعت 8 خواهد بود.

 

کلمات کلیدی:

نظر دادن