رقابت هیجان انگیز هنرمندان ایرانی و لبنانی رئالیتی‌شو «هفت روز و هفت ساعت» به شبکه مستند رسید

رئالیتی‌شو «هفت روز و هفت ساعت» به شبکه مستند رسید

مسابقه بین المللی و هیجان انگیز ، «هفت روز و هفت ساعت» که پیش از این در شبکه افق مهجور واقع شده بود، با پخش از کنداکتور نوروزی شبکه مستند شانس دیده شدن پیدا می کند.

این رئالیتی شو که به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب تولید شده نوروز سال گذشته برای نخستین بار از شبکه افق روی آنتن رفت اما همزمانی پخش آن با سریال محبوب «پایتخت» و پایین بودن تعداد بینندگان شبکه افق، امکان دیده شدن را از این اثر گرفت.

این بار با قرار گرفتن «هفت روز و هفت ساعت» در کنداکتور نوروزی شبکه مستند به نوعی از این مستند - مسابقه تکرار ناپذیر رونمایی می شود.

در این مستند - مسابقه بازیگران و هنرمندانی ز ایران و لبنان در ۶ گروه دو نفره به رقابت می پردازند.

گروه اول را عدی رعد و رباه الشریف زوج هنرمند لبنانی ، گروه دوم علیرام نورایی بازیگر ایرانی و کارلوس عازار سوپراستار مسیحی لبنانی، گروه سوم الناز حبیبی از ایران و ساره قصیر از لبنان ، گروه چهارم حمیدرضا حامی خواننده و محمد شمص، گروه پنجم امیرحسین رستمی هنرمند ایرانی و مهدی فخرالدین بازیگر لبنانی و گروه ششم را لیندا کیانی بازیگر ایرانی و سالی باسما از لبنان تشکیل می دهند . لادن مستوفی هم داوری ابن مسابقه را برعهده دارد.

ضبط «هفت روز و هفت ساعت» از موزه ملیتا در جنوب لبنان آغاز و مثل یک مسابقه نفس گیر رالی تا یک موزه در شمال تهران ادامه پیدا می کند .

سعید ابوطالب که مجموعه های مختلف مثل «رالی ایرانی» و هفت شهر عشق را در این ژانر تجربه کرده، این بار هم بدون اینکه بازیگران از سناریو کار مطلع باشند، آنها را تا آخرین سکانس، مانند بینندگان، غافلگیر می کند و این یکی از جذابیت های این رئالیتی شو است.

«هفت روز و هفت ساعت» از شنبه 24 اسفند هر شب ساعت 20 از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و روز بعد ساعت 2 بامداد و 12:30 ظهر بازپخش می شود.

کلمات کلیدی:

نظر دادن