فصل اول «به اضافه مستند» به پایان رسید/ آغاز فصل دوم از هفته آینده

فصل اول «به اضافه مستند» به پایان رسید/ آغاز فصل دوم از هفته آینده

فصل اول «به اضافه مستند» به پایان رسید/ آغاز فصل دوم از هفته آینده

فصل اول برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» پس از پخش 26 قسمت به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، این برنامه تلویزیونی با کارگردانی محمدرضا رضائیان و تهیه‌کنندگی سیدحسین میری که هر هفته با اجرای علی صدری‌نیا در روزهای سه شنبه روی آنتن شبکه مستند می‌رفت، با حضور مستندسازان و کارشناسان حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به بررسی مهمترین مستندهای تولید شده در داخل کشور می‌پرداخت.
در اولین فصل این برنامه مستندهای مختلف و جنجالی بسیاری مورد نقد و بررسی قرار گرفت که مستندهایی مانند «a157»، «آقای نخست وزیر»، «آزادی»، «خاطرات خانه متروک»، «پرزیدنت، آکتور سینما»، «معلق» و... تعدادی از این آثار محسوب می‌شدند که نمایش آن‌ها در این برنامه و نقد و بررسی این آثار با استقبال بالای مخاطبان روبرو شد.
قرار است سه‌شنبه 24 مرداد ماه به مناسبت پایان فصل اول ویژه برنامه ای از آنچه در برنامه پخش شده است و به همراه برخی حواشی روی آنتن برود و فصل دوم با ایجاد تغییراتی از دو هفته بعد روی آنتن شبکه مستند برود.

روال پخش فصل دوم این برنامه تلویزیونی همانند فصل اول آن است و مخاطبان این برنامه می‌توانند هر هفته ساعت 21 از شبکه مستند به تماشای آن بنشنیند و بازپخش‌های آن نیز در روزهای چهارشنبه‌ ساعت 9:30 صبح و جمعه‌ها ساعت 14 بعد از ظهر روی آنتن می‌رود.

کلمات کلیدی:

نظر دادن