پرونده مستند: پرونده مستند - 16

پرونده مستند

پرونده مستند - 16

مجموعه برنامه « پرونده مستند » به منظور آگاه سازی جامعه و شناخت بیشتر مردم در خصوص جرائم مختلف به بررسی پرونده های مهم پلیسی با حضور شخص متهم، کارشناس و ... می پردازد.

این قسمت : بررسی یک پرونده قتل با سلاح گرم

نظر دادن

نظرها

 • امیررضا سروری
  امیررضا سروری

  سلام خسته نباشید برنامه بسیار عالی و فرا تر از سطح صداوسیماست ولی به نظر من سبک قبلی زیبا تر بود چون 1 رویه مستقیم داشت ولی در سبک جدید برنامه مدام از این لاین به اون لاین میریم و ذهن بیننده نمیتونه تمرکز کنه رو برنامه ولی در سبک قبلی ابتدا در جریان پرونده و صحبت های متهم قرار میگرفتیم و بعد هم تحلیل روانشناس رو داشتیم و استفاده میکردیم مجری قبلی بسیار روی برنامه سوار و مسلط بودند و تغییر روش برنامه به نظرم جواب نداده و لطفا تو 20 قسمت اینده برگردید به روش قبلی

  سلام، ممنون بابت نظر . برای تهیه کننده و مدیر محترم تولید ارسال شد.

 • امیرخان
  امیرخان

  این روان شناس از بس دوست داشت اتو کشیده و غلمبه سلمبه صحبت بکنه، نتونست با متهم ارتباط برقرار بکنه. ایکاش ایشون رو با کسی لایق‌تر عوض میکردید

 • امیر.ب.ه
  امیر.ب.ه

  هنوز متاسفانه یک مجری و روان شناس خوب و قابل قبول در برنامه زیبای پرونده مستند ندیدم. ای کاش کسی را می آوردید که مثل سه یا چهار مجری و روان شناس قبلی نباشند.

 • اکبری
  اکبری

  ضمن سپاس فراوان از زحمات دست اندرکاران تهیه و تولید پرونده مستند، (ازجمله شبکه مستند و پلیس آگاهی) به نظرم این برنامه جزو بهترین تولیدات صدا و سیما است.

  بنده هر هفته پیگیر این برنامه هستم و حتی یک قسمت از آن را ازدست نداده ام.

  تغییر رویه تولید و اضافه شدن آقای مقدم به عنوان روانشناس و تحلیل گر بسیار مناسب بود.
  اما جای خالی مجری قبلی این برنامه به شدت حس می شود و به چهره، صدا و اجرای بینظیر ایشان وابسته شده بودیم.

  امیدواریم تولید این مستند ادامه داشته باشد و با پیشرفت روزافزون مسائل مبتلا به جامعه را با دید پلیسی و اجتماعی به نمایش بگذارد.

  سلام، خوشحالیم که مورد پسند قرار گرفته است نظرات شما به تهیه کننده برنامه ارسال شد.