دروازه خورشید: دروازه خورشید - 5

دروازه خورشید

دروازه خورشید - 5

این مجموعه برنامه به معرفی جاذبه های گردشگری طبیعی کمتر دیده شده استان پهناور سیستان و بلوچستان می پردازد.

این قسمت : شهرستان کنارک و آفرود برای رسیدن به یکی از بکر ترین نقاط بلوچستان

نظر دادن

نظرها

 • ذاکر علی حسینی
  ذاکر علی حسینی

  با سلام ، موسیقی بدون کلام اصل و اصیل بلوچی استان ما با بهترین کیفیت در لینک زیر برای آشنایی شما گذاشتم که مختص میکس کلیپ
  و تیتراژ سریالها و مستندها می توانید از آن استفاده بکنید .  از تمام مستند سازان و عزیزان زحمت کش التماس و تقاضا می کنیم که از این موسیقی اصیل بلوچی(بدون کلام) استفاده بکنند:

  http://devan.ir/index.php/R/140-/259-

 • ذاکر علی حسینی
  ذاکر علی حسینی

  با سلام و عرض ادب

  تشکر ویژه از عوامل مستند ساز دروازه خورشید
  تشکر ویژه از پرسنل زحمت کش شبکه مستند

  با تشکر فراوان از زحمات واقعا دلگرم کننده و از کلمات استفاده شده در مورد نام نامی بلوچستان که واقعا ناشناخته و دور افتاده است و بار بار توسط مجری خیلی خوب و عزیز مستند دروازه خورشید ذکر می شود .


  تک تک مردم خونگرم بلوچستان از شما تشکر جانانه می کنند . ولی متاسفانه آهنگهای استفاده شده واقعا هیچ همخوانی با مستند ندارد . چون آهنگهای استفاده شده همش از سرزمین پاکستان و به زبان اردو می باشد . فکر کنم اگر آهنگ های محلی خود بلوچستان رو گنجانده بودید خیلی مستند شما ویژه تر و بومی تر بود .

  باز هم ناسپاسی نمی کنیم . زحمات شما قابل دستبوسی هست . اما انگار جنابان عالی مستند ساز به آهنگهای محلی آشنایی نداشتید و یا دنباله گیری نکردین .


  و هنوز قسمتهای بعدی رو ندیدیم و قضاوت هم نمی کنیم . اما ای کاش به سرزمین عشق و دوستی و مهر و وفا یعنی دشتیاری هم سری می زدید. اگر دنبال سیر و سفر و مردمان مهمان نواز ویژه تر هستید به دور از مستند هم از شما دعوت می کنیم . ((دشتیاری)) با پهنای یک چهارم استان با تمام زیباییهای طبیعی و باغ و جاذبه های دیدنی منتظر شماست.


  با تشکر فراوان از تک تک عزیزان زحمت کش