اینجا میان امواج: اینجا میان امواج - 1

اینجا میان امواج

اینجا میان امواج - 1

مستندی در جهت حفظ و پاسداشت زبان پارسی که با گسترش رسانه ها در فضای مجازی در معرض آسیب جدی است که سعی دارد با حضور اساتید و پژوهشگران برجسته و بررسی لایه های مختلف زبان فارسی و همچنین ارائه راهکار و شیوه مقابله با تهاجم فرهنگی کمکی در جهت حفظ و نگهداری آن کند.

این قسمت : میراث کهن

نظر دادن

نظرها

 • فهیمه السادات فریمانه
  فهیمه السادات فریمانه

  سلام.
  ابتدا نام برنامه نظرم را جلب کرد. وقتی متوجه سوژه با اهمیت آن شدم، ترغیب شدم تا بیننده کار تا به آخر باشم. هر چند که مطالب و ریتم روایت فیلم کشش لازم را برای تماشا ایجاد کرده بود.
  خسته نباشید.

  سلام، ممنون که بیننده این برنامه بودید. پیام شما باعث دلگرمی مجموعه شد

 • مهرداد بهرامی
  مهرداد بهرامی

  درود و خسته نباشید.
  خدا را شکر که بعد از سالها شاهد یکی از مهمترین و حیاتی ترین موضوعاتی بودیم که متاسفانه از نظر مغفول مانده بود . " زبان و ادب پارسی "
  طراحی درست قالب کار در به تصویر کشیدن موضوعی که بخودی خود تصویری نیست( زبان کهن پارسی) از نقاط قوت کار بود؛ که اگر غیر از این بود ریتم کار اینچنین روان و دلنشین نمیشد.
  حضور راوی در هند و ایران با " تدوین هوشمندانه تصاویر " بدون آنکه ذهن بیننده را از موضوع اصلی خارج کرده و بسوی هند سوق دهد از دیگر نکات مثبت کار بود.
  در کنار محاسن کار شاید میشد قطعات موسیقی بهتری نیز برای کار انتخاب نمود.
  منتظر قسمت های بعدی کار خواهیم ماند هر چند که پخش هفتگی برنامه، آن هم برای کاری با این کیفیت و سوژه ای به این مهمی مطلوب نبوده و شایسته پخش هرشب و یا دست یک شب در میان است.